Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatek Knights of the Fallen do The Old Republic z nowym trailerem

Start większej opowieści.

Podczas swojej konferencji na Gamescomie, Electronic Arts zaprezentowało zwiastun dodatku Knights of the Fallen do Star Wars: The Old Republic.

Ujawniono, że debiutujące 27 października rozszerzenie zaoferuje dziewięć pierwszych rozdziałów nowej linii fabularnej, która kontynuowana będzie także po premierze dodatku.

Osoby decydujące się na opłacenie abonamentu w The Old Republic podczas trwania targów mogą liczyć także na pomoc nowej postaci niezależnej - kosmicznego rewolwerowca Nico Okarra.

Głównym bohaterem Knights of the Fallen będzie doświadczony śmiałek - Outlander, W tej roli nasza postać: będziemy mogli przenieść istniejącego bohatera lub stworzyć nowego.

Maksymalny poziom doświadczenia zostanie podniesiony do 65, a gracze zyskają też możliwość stworzenia bohatera i natychmiastowego „ulepszenia" danej postaci do poziomu 60.

Głównym przeciwnikiem będzie niejaki Arcann, który przeszedł na ciemną stronę Mocy. Jest on przywódcą tajemniczej frakcji, z którą zmierzą się gracze.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze