Skip to main content

Uncharted nadciąga do Fortnite - sugerują pliki gry

Mapa skarbów.

Wygląda na to, że twórcy Fortnite szykują kolejny nietypowy cross-over. Gracze doszukali się w plikach gry treści nawiązujących do serii Uncharted.

Wieści jako pierwszy ujawnił na Twitterze niejaki „Egyptian_Leaker”. Przeanalizował pliki tekstowe, gdzie znalazł między innymi linie typu „Zbierz kosztowności przy użyciu mapy skarbów Uncharted”.

Zobacz na YouTube

Jest też data, która sugeruje, że takie wyzwanie pojawi się w grze dzień przed premierą filmu „Uncharted”, zaplanowaną na 11 lutego. W rolach głównych Tom Holland i Mark Walberg.

Nie jest obecnie jasne, czy gracze otrzymają także przedmioty kosmetyczne do kupienia, co wydaje się być jednak wysoce prawdopodobne. Zwłaszcza, że podobizna pierwszego z wymienionych aktorów jest w Fortnite już od grudnia, choć w związku z obrazem „Spider-Man: Bez drogi do domu”.

Tego rodzaju cross-overy nie są oczywiście niczym nowym dla miłośników produkcji Epic Games. Podobnych inicjatyw będzie z pewnością więcej. Dla przykładu, firma w styczniu podpisała rzekomo szerszą umowę z wytwórnią Paramount, więc można spodziewać się też Żółwi Ninja, South Park, czy Star Treka.

Zobacz także