Skip to main content

Ujawniono jeszcze jeden model pada Xbox. Tym razem jest zielono

Velocity Green.

Microsoft kontynuuje produkcję przeróżnych wersji kolorystycznych padów Xbox. Najnowsze urządzenie tego typu - Velocity Green - idealnie nadaje się na wiosnę, stawiając na zielony kolor.

Dopiero co - w lutym - informowaliśmy o Stellar Shift, który sam w sobie był zwieńczeniem trzech modeli „zmieniających kolor”, wypuszczonych na rynek w krótkich odstępach czasu. Ci bardziej złośliwi gracze zastanawiają się, dlaczego firma woli budować pady niż wydawać gry.

Wracając do Velocity Green, ciekawostką może być fakt, że sprzęt wrócił do niższej ceny i kosztuje 289 złotych. Wspomniany Stellar Shift kosztuje 309 zł. Jak wspomnieliśmy na początku, nowy projekt wyróżnia się soczystą zielenią niektórych elementów, w tym gałek analogowych i przycisków na środku obudowy. Tył jest biały, a spusty - czarne.

Jak i wszystkie inne kontrolery tego typu, sprzęt działa oczywiście nie tylko na Xbox Series X/S, ale również na Xbox One, komputerach PC z Windowsem oraz na urządzeniach z systemami Android i iOS. Za dodatkowe 60 euro (ok. 281 zł) w sklepie firmy Razer dokupimy nawet podstawkę z ładowarką.

Velocity Green także jest częścią szerszej serii, w ramach której Microsoft wydaje bardziej „jednolite” i żywe wersje kolorystyczne, by wymienić Shock Blue, Pulse Red, Deep Pink oraz żółty Electric Volt. Dla najbardziej zagorzałych fanów są nawet oficjalne bluzy w korespondujących barwach, droższe niż sam pad.

Zobacz także