Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft szykuje darmowy weekend z Ghost Recon Wildlands

Okazją nowy tryb.

Ubisoft poinformował, że sieciowa strzelanka Ghost Recon Wildlands będzie w ten weekend dostępna za darmo dla wszystkich zainteresowanych na PC, PS4 i Xbox One.

W przypadku konsol darmowy weekend rozpoczyna się w najbliższy czwartek, 12 października, o godzinie 09:00 rano i potrwa do poniedziałku, 16 października, także do 09:00.

Wyprawa do Boliwii

Na PC (przez Uplay lub Steam) pogramy w tym samym okresie, lecz od 07:00 w czwartek do północy z niedzieli na poniedziałek.

Na PS4 i Xbox One wymagana jest subskrypcja - odpowiednio - PS Plus lub Xbox Live Gold. Pliki na PlayStation 4 będzie można pobierać już dzisiaj, a na PC (na Uplay) - od jutra.

Gracze uczestniczący w darmowym weekendzie będą mogli sprawdzić wszystkie oferowane w otwartym świecie treści i tryby - także ten najnowszy, wprowadzany właśnie w tym tygodniu.

Mowa o sieciowej rywalizacji - PvP. Mierzą się dwie czteroosobowe drużyny, a więc zachowana zostaje liczebność drużyny z kampanii kooperacyjnej. Potyczki rozgrywają się na różnorodnych lokacjach na terenie Boliwii.

Przygotowano osiem map oraz dwanaście klas postaci. Każdy archetyp dysponuje unikalnym zestawem cech i umiejętności. Przykładowo, Tank jest silnie opancerzony i posiada dodatkowe punkty zdrowia, a Scout potrafi oznaczać wrogów.

W czasie darmowego weeekendu trwa także 50-procentowa przecena gry na PC (Uplay), PS4 i Xbox One (dla kont Gold). Jeśli zdecydujemy się na zakup, zachowamy wszystkie postępy.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze