Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft pracuje nad grą z Bladem? Firma dementuje

Fani połączyli wskazówki.

Ubisoft zapewnia, że nie pracuje nad grą z Bladem, popularnym łowcą wampirów z uniwersum Marvela. Zamieszanie w tej sprawie wywołał aktor Edwin Gaffney.

Mężczyzna, którego kojarzyć można między innymi z Detroit: Become Human, opublikował na Instagramie zdjęcie z kolegą po fachu, Alexem Martinem. Wśród tagów zamieszczonych pod wpisem znalazły się słowa „#mocap, #ubisoft i #ubisoftgames”. Co więcej, kolejna fotka pokazywała filmowy klaps z napisem „Marvel” oraz nazwisko reżysera - Bassama Tariqa.

Zainteresowanie graczy dodatkowo przykuł fakt, że Gaffney trzymał w dłoniach miecz, ulubioną broń Blade’a. Fani szybko połączyli wskazówki i doszli do wniosku, że Ubisoft musi pracować nad grą z tym bohaterem. Firma wystosowała jednak szybkie dementi i wydaje się, że całość związana jest właśnie z nowym filmem, zaplanowanym na listopad 2023 roku.

„Przepraszamy za poszatkowanie tych plotek na kawałeczki, ale nie pracujemy nad grą z Bladem. Nie możemy się jednak doczekać, by zobaczyć, co nasi przyjaciele z Marvel Studios wysmażą w przyszłorocznym filmie” - napisano na Twitterze.

Read this next