Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy „Wiedźmina” zastanawiali się nad zakończeniem serialu po odejściu Cavilla

Szczere przemyślenia czy zwykła kurtuazja?

Jak wiemy od dawna, Henry Cavill pożegna się z serialem „Wiedźmin” wraz z trzecim sezonem. Showrunnerka serii - Lauren Schmidt Hissrich - ujawniła, że w związku z odejściem znanego aktora rozważała zakończenie całej produkcji. Znalazła jednak powód, aby tego nie robić.

- W jego życiu nadszedł czas, żeby iść dalej. Myślę, że wszyscy opłakiwaliśmy to na swój sposób - powiedziała w rozmowie z magazynem Total Film, cytowana przez portal Redanian Intelligence. - Mieliśmy wybór, aby Geralt odszedł i serial się zakończył, ale nie chcieliśmy tego robić. Tam po prostu pozostało zbyt wiele historii do opowiedzenia. Gdybyśmy zastąpili Geralta innym wiedźminem, odeszliśmy całkowicie od książek, a nie sądzę, by ktokolwiek tego chciał.

W trzecim sezonie „Wiedźmina” pojawi się także największy wróg Jaskra - bard Valdo Marx, trubadur z Ciradis

Producentka wierzy również, że Liam Hemsworth godnie zastąpi Henry’ego Cavilla. - Wszyscy jesteśmy podekscytowani tym, że pojawi się Liam. On ma wysoko postawioną poprzeczkę, ale ma też dużo energii i entuzjazmu. Dla nas to oczywiście całkowicie nowy rozdział i wiąże się z wieloma rzeczami. Ale w końcowym rozrachunku, kochamy to, co robimy i będziemy to kontynuować - stwierdziła.

Zauważmy, że twórcy „Wiedźmina” na razie mierzą się z falą krytyki po udostępnieniu zwiastuna trzeciej odsłony serii. Na dzień dzisiejszy oryginalna wersja materiału zebrała tylko 68 tysięcy łapek w górę i aż 323 tysiące łapek w dół, polska wersja - 2,7 tysiąca w górę i 8,4 tysiąca w dół. Premiera już 29 czerwca.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze