Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Wanted: Dead chwalą się walką. Ten slasher może zaskoczyć

Gra twórców Ninja Gaiden.

Nowy materiał z Wanted: Dead - dynamicznego slashera od twórców Ninja Gaiden i Dead or Alive - skupia się na szczegółach dotyczących walki. Nie zabrakło komentarza, z którego dowiemy się wielu szczegółów.

Produkcja przeniesie nas do tzw. Zombie Unit, elitarnej jednostki policyjnej z Hong Kongu. W trakcie rozgrywki będziemy brać udział w starciach, podczas których wykorzystamy zarówno broń palną, jak i białą. Gra jest dziełem studia Soleil, w skład którego wchodzą weterani branży.

Wanted: Dead nieustannie serwuje nam wymieszane rodzaje przeciwników i gra wymusi na nas konieczność umiejętnego używania miecza oraz decydowania o odpowiedniej chwili do oddania paru strzałów z pistoletu. Płynne przechodzenie między tymi rodzajami broni ma być jednym z kluczowych aspektów rozgrywki.

Osoby lubiące spokojniejsze podejście i dłuższe przesiadywanie w jednym miejscu mogą doświadczyć trudności podczas ogrywania Wanted: Dead. Dziennikarz IGN podkreśla, że niezbędne jest ciągłe bieganie, korzystanie ze wślizgów, obaleń przeciwników, a także okazjonalnych rzutów granatem.

Twórcy nie ukrywają, że gra ma być trudna i będzie wymagać odpowiedniego opanowania mechanik, żeby przejść do końcowych etapów. Niezwykle ważny będzie też rozwój postaci.

Drzewko rozwoju zostało podzielone na trzy główne kategorie: atak, obronę i akcesoria . Tutaj nie ma właściwej kolejności lub jedynej słusznej drogi, bo twórcy chcą, żeby Wanted: Dead wspierało zróżnicowane style rozgrywki.

Premiera gry odbędzie się 14 lutego 2023 roku - na PC oraz dwóch generacjach PlayStation i Xbox.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Wanted: Dead

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze

Marcin Hołowacz

Contributor

Komentarze