Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy PUBG pracują nad nowym MMO - Ascent: Infinite Realm

Z naciskiem na pojazdy.

Studio Bluehole - twórcy szalenie popularnego PlayerUnknown's Battlegrounds - ogłosiło całkiem nową produkcję na PC, zatytułowaną Ascent: Infinite Realm. W skrócie - A:IR.

Tytuł stawia na sieciową rozgrywkę i rywalizację dla wielu osób oraz na świat łączący steampunk z klasycznym fantasy.

Każdy gracz otrzyma własny statek

„Pojazdy i wierzchowce służą w A:IR nie tylko za środek transportu, ale zapewniają także wspaniałe wrażenia podczas potyczek w trybie rywalizacji krain” - czytamy w informacji prasowej.

Gracze będą w takich starciach reprezentowali wybierane wcześniej frakcje, na zmianę prowadząc działania ofensywne oraz defensywne. Kluczowe będą właśnie maszyny: na powierzchni rywalizują roboty kroczące i strzela artyleria, starająca się strącić latające nad głowami statki.

„Każde ugrupowanie może przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę za pomocą przeróżnych opcji strategicznych, takich jak działa, miny i umiejętności podnoszące statystyki” - czytamy dalej.

„Połączenie starć na ziemi i w powietrzu sprawia, że każda bitwa stanowi wyzwanie i jest dynamiczna” - zapewniają twórcy.

Bluehole obiecuje także rozbudowane opcje modyfikowania wyglądu statków powietrznych i bohaterów, pięć klas postaci czy możliwość tworzenia własnych zadań.

Studio z Korei w październiku wydzieliło specjalny oddział, który zajmuje się dalszym rozwojem PlayerUnknown's Battlegrounds - PUBG Corp. Można więc zakładać, że nowy projekt tworzy inna grupa deweloperów.

Wydawcą Ascent: Infinite Realm jest Kakao Games, odpowiedzialne obecnie także za Black Desert Online. Zamknięte testy powinny rozpocząć się w pierwszej połowie przyszłego roku.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze