Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy The Unfinished Swan zapowiedzieli nowy „surrealistyczny” projekt

Tytuł roboczy kolejnej gry studia to Edith Finch.

Studio Giant Sparrow zapowiedziało nową grę o roboczym tytule Edith Finch. Opublikowana została też pierwsza grafika koncepcyjna przedstawiająca lustro.

Jak czytamy na oficjalnej stronie studia, „to nie kontynuacja The Unfinished Swan”, ale „nie będzie to też coś drastycznie innego”. Zakładamy, że wyścigi odpadają. „Jeżeli lubicie surrealistyczne gry, które nie przypominają nic, co do tej pory widzieliście, powinniście być zadowoleni” - to jedyna podpowiedź, jaką dają autorzy.

„Edith Finch jest w bardzo wczesnej fazie produkcji. Informujemy o projekcie już teraz, bo chcieliśmy dać znać, że coś się dzieje. Nie chcemy i nie możemy jednak za dużo w tym momencie zdradzać. Jak zapewne wiecie, dopiero niedawno zakończyliśmy prace nad The Unfinished Swan (w październiku 2012 r. - dop. red.), więc przed nami jeszcze długa droga.”

Na daną chwilę nie wiemy, na jakie platformy ukaże się produkcja oraz kiedy nastąpi premiera. Można jednak podejrzewać, że Edith Finch powstaje na którąś z konsol PlayStation - studio Giant Sparrow podpisało umowę z Sony na trzy tytuły, a The Unfinished Swan było dopiero pierwszym wspólnym projektem obu firm.

Zasada na jakiej opiera się współpraca jest podobna do wcześniejszej kolaboracji Sony z thatgamecompany, której owocem były flOw, Flower i Podróż - studio znajduje się „pod opieką” doświadczonych deweloperów z Sony Santa Monica (m.in. seria God of War).

Cover image for YouTube videoThe Unfinished Swan Launch Trailer
Tak wyglądało The Unfinished Swan

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze