Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tunguska: The Visitation stawia na rzut izometryczny i klimat Stalkera

Wydano demo.

Twórcy Tunguska: The Visitation z rosyjskiego studia Rotorist Workshop opublikowali wersję demonstracyjną produkcji, inspirowanej serią Stalker i „Piknikiem na skraju drogi”.

Postapokaliptyczny tytuł zakłada, że katastrofa tunguska z 1908 roku zamieniła okolicę nie do poznania, wywołując anomalie i mutacje wśród zwierząt i lokalnej populacji.

Prawie jak Stalker

Jednocześnie na miejscu powstało jednak górnicze miasteczko, którego mieszkańcy zajmują się pozyskiwaniem tych bardziej korzystnych - i cennych - elementów powstałych po katastrofie.

Jedną z osób opętanych swoistą „gorączką złota” jest także gracz. Szybko zostaje jednak wplątany w konflikt kilku frakcji, starając się także przetrwać oraz - oczywiście - zarobić.

Na wzór Stalker: Cień Czarnobyla, produkcja będzie składała się z kilku większych stref do eksploracji, pomiędzy którymi będziemy podróżować z pomocą wynajmowanych przewodników.

Wspomniane demo znaleźć można na oficjalnej stronie (dzięki, DSOGaming).

Cover image for YouTube videoTunguska: The Visitation - S.T.A.L.K.E.R. inspired top-down shooter

Ciekawostką jest izometryczny rzut kamery, przypominający nieco starsze odsłony serii Fallout, jeśli pozostać w postapokaliptycznej tematyce.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
PC
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze