Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trzeci sezon „Wiedźmina” na zwiastunie. Tak prezentuje się ostatni występ Cavilla

Pełne akcji pożegnanie z aktorem.

Podczas konferencji Summer Game Fest Netflix pokazał długi zwiastun trzeciego sezonu serialu „Wiedźmin”. Tak prezentuje się ostatni występ Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii, którego od sezonu czwartego zastąpi Liam Hemsworth.

Materiał pokazuje między innymi Ciri opanowującą swoje moce pod okiem Yennefer oraz Geralta stającego przed konsekwencjami dokonanych przez siebie wyborów. Oczywiście poza warstwą fabularną nie zabraknie też widowiskowych scen walki: zagrożeniem dla Wiedźmina będą nie tylko potwory, ale też ludzie ścigający Ciri. Zwiastun można zobaczyć poniżej.

Trzeci sezon „Wiedźmina” zadebiutuje w dwóch częściach - pierwsza zostanie dodana do katalogu Netflixa 29 czerwca, a druga 27 lipca. Podobnie jednak jak w wypadku poprzednich serii, tutaj także opowieść zamknie się w ośmiu odcinkach. Trzeci sezon bazuje na drugim i trzecim tomie wiedźmińskiej sagi Andrzeja Sapkowskiego, czyli na „Czasie Pogardy” i „Chrzcie Ognia”.

Przypomnijmy, że jednocześnie trwają prace nad kolejnym spin-offem serii. Pomimo chłodnego przyjęcia „Rodowodu Krwi”, Netflix zamówił serial opowiadający o „szczurach”, czyli bandy rozbójników, stanowiącej ważną rolę w wątku Ciri. Na razie o tej produkcji nie wiemy za wiele, poza tym, że zdjęcia kręcone są na terenie Republiki Południowej Afryki.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze