Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trzeci sezon „Wiedźmina” na pierwszym zwiastunie. Geralt „poznaje, co to strach”

Jest też oficjalna data premiery.

Netflix opublikował pierwszy zwiastun trzeciego sezonu serialowej adaptacji „Wiedźmina”. Jednocześnie potwierdzono wcześniejsze doniesienia, że najnowsza seria przygód Geralta zostanie podzielona na dwie części - dostaliśmy daty premier każdej z nich.

Krótki teaser zaczyna się dość mroczną nutą. Widzimy Geralta wchodzącego do prawdopodobnie krypty, a potem pijącego eliksir. Zaraz potem wiedźmin wyciąga swój miecz, wypowiadając zdanie „W końcu, po raz pierwszy, rozumiem, czym jest prawdziwy strach”. Następnie widzimy Ciri uciekającą przed Dzikim Gonem oraz scenę w labiryncie, gdzie dziewczyna szuka Geralta i Yennefer. Materiał można zobaczyć poniżej.

Dostaliśmy także potwierdzenie doniesień, które pojawiły się kilka godzin temu: trzeci sezon zostanie podzielony na dwie części. Pierwsza trafi do biblioteki usługi streamingowej 29 czerwca, natomiast druga zostanie udostępniona 27 lipca. Nie wiadomo na ten moment o liczbie odcinków - wcześniejsze przecieki mówią o ośmiu epizodach tworzących cały sezon.

Przypomnijmy, że jest to też ostatni etap przygód Geralta, gdzie w główną rolę wcieli się Henry Cavill. Aktor nie odnowił kontraktu z Netflixem na czwarty sezon i jego rolę przejmie Liam Hemsworth. Zagadką pozostaje to, jak twórcy planują wytłumaczyć nagłą zmianę wyglądu głównego bohatera.

Ponadto obecny sezon ma być bardziej zgodny z książkowym materiałem źródłowym. Twórcy produkcji zapewniają, że wzięli sobie do serca krytykę sezonu drugiego za znaczące odejścia od pierwowzoru. Trzecia seria ma rozpocząć się dodatkowym rozdziałem, który będzie prostował część nieścisłości.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze