Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trylogia Assassin's Creed Chronicles za darmo na PC

Przez kilka dni.

W związku z obchodami 35. urodzin Ubisoftu wydawca udostępnił za darmo Assassin's Creed Chronicles Trilogy - pakiet trzech odsłon pobocznej serii o przygodach zabójców w kapturach.

Aby odebrać egzemplarz kolekcji, na stronie promocji należy kliknąć symbol PC i platformy Ubisoft Connect, a następnie zalogować się na konto w usłudze. Oferta ograniczona jest czasowo - zakończy się 12 listopada o godzinie 11:00.

  • Trylogia Assassin's Creed Chronicles w Ubisoft Connect - przejdź

Assassin's Creed Chronicles to poboczne odgałęzienie (tak zwany spin-off) znanej serii o zabójcach. W przeciwieństwie do odsłon głównego cyklu, gry przypominają platformówki - wydarzenia ukazano w formule 2,5D z perspektywy kamery umieszczonej z boku ekranu.

Kolekcja składa się z trzech części osadzonych w innych krajach - Chinach, Indii i Rosji. W każdej wcielamy się w inną postać, która uczestniczy w odwiecznym konflikcie z Templariuszami. Sama rozgrywka kładzie nacisk na ciche eliminowanie wrogów.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze