Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Troy Baker chciałby ponownie zagrać Joela w The Last of Us 3

Ale sam nie wie, czy gra powstanie.

Troy Baker - aktor głosowy wcielający się w rolę Joela w grach z serii The Last of Us - przyznał w wywiadzie, że bardzo chętnie powróciłby do roli protagonisty, gdyby studio Naughty Dog zdecydowało się na stworzenie kontynuacji.

Z artystą miała okazję rozmawiać redakcja portalu Comicbook. Jak mogliśmy się dowiedzieć, Baker nie zna planów studia na temat ewentualnego przekształcenia serii w trylogię, ale w każdym momencie jest gotowy na podjęcie współpracy.

Ludzie często się mnie pytają, czy będzie The Last of Us 3. Nie mam niestety zielonego pojęcia. Po pierwszej grze długo nawet nie wiedziałem, że powstaje Part 2. Ale jeśli Neil Druckmann ma jakąś historię do opowiedzenia i chciałby, żebym był jej częścią, to jestem dostępny siedem dni w tygodniu włącznie z niedzielami. Poszedłbym za nim do piekła i z powrotem, a potem kupił mu cukierka” - powiedział z humorem aktor.

Przypomnijmy, że obecnie studio Naughty Dog pracuje nad multiplayerowym spin-offem The Last of Us. Jeśli natomiast chodzi o kolejną odsłonę dla pojedynczego gracza, to wstępny zarys fabuły jest rzekomo gotowy co najmniej od 2021 roku. Z drugiej jednak strony reżyser Neil Druckmann pod koniec stycznia nieco stonował zapał fanów mówiąc, że zespół nie czuje presji na kontynuowanie cyklu.

Seria Uncharted okazała się wielkim hitem, a Uncharted 4 to jedna z naszych najlepiej sprzedających się gier. Postanowiliśmy jednak domknąć ostatnie wątki historii i na tym koniec. Trzeba iść dalej” - powiedział wówczas. „Jeśli nie przyjdzie nam do głowy nic fajnego, to po prostu zakończymy historię na Part 2”.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze