Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer serialu „Fallout” łączy humor i akcję

Jest też potwór z palców.

Amazon opublikował pierwszy trailer serialu „Fallout” i wygląda na to, że wojna nigdy się nie zmienia. Zaczyna się od opuszczenia schronu, później natykamy się na Bena z „Zagubionych”, a dalej jest już tylko strzelanie.

Główną bohaterką jest najwyraźniej Lucy (Ella Purnell), która opuszcza bezpieczne podziemia, by zasmakować postapokaliptycznej powierzchni. Tutaj „zasady” są już całkiem inne, psy są agresywne, ludzie zmutowani, ghoul (Walton Goggins) ma gładką cerę, a pancerze wspomagany chroni przez atakami niedźwiedzia. Jest też potwór składający się najwyraźniej z palców.

Od razu widać, że serial nie zamierza traktować się do końca poważnie i nie mamy wcale na myśli fragmentu, w którym Todd Howard nazywany jest „uznanym twórcą gier”. Nie brakuje mniejszy żartów i żarcików, a fani będą zapewne podzieleni.

Taki stan rzeczy nie powinien być jednak większą niespodzianką, ponieważ obietnice o podejściu tego typu padały już w sierpniu 2021 roku.

- To będzie szalona, zabawna przygoda, a także mindfuck, jakiego wcześniej nie widzieliście - zapewniła w jednym z wywiadów Lisa Joy, współproducentka projektu - Wyszło całkiem fajnie.

- Produkujemy efekt pracy dwóch wspaniałych scenarzystów, a stworzony przez nich świat jest gonzo, absolutnie szalony i absurdalny. Nie mogę się doczekać. Bez szacunku, humorystyczny i szalony, po prostu szalony - opisywała i - jak widać - nie kłamała.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze