Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer „Furiosa: A Mad Max Saga”. Szykuje się kolejna porcja akcji

George Miller powraca.

Porwana z Zielonego Pałacu Wielu Matek, młoda Furiosa musi poradzić sobie nie z jednym, ale z dwoma przywódcami postapokalipstycznej Australii. Opublikowano nowy trailer „Furiosa: A Mad Max Saga”.

Nowa odsłona kultowej serii George’a Millera debiutuje w maju, jako spin-off świetnego „Mad Max: Na drodze gniewu” z 2015 roku. W tytułowej roli Anya Taylor-Joy. Chris Hemsworth wcieli się Dementusa, a Nathan Jones w Rictusa Erectusa, dwójkę głównych antagonistów. Wraca też Immortan Joe.

Za obraz odpowiada szereg kluczowych pracowników kreatywnych, którzy zajmowali się wcześniej „Na drodze gniewu”, jak scenarzysta Nico Lathouris, edytorka Margaret Sixel, projektanta kostiumów Jenny Beavan czy kompozytor Tom Holkenborg. Zdjęcia nakręcono w Australii.

Fabuła nie jest zbyt skomplikowana. Wspomniany Dementus i Erectus walczą o kontrolę nad Cytadelą, a ten pierwszy - lider hordy motocyklistów - porywa biedną Furiosę. Ta robi wszystko, co w jej mocy, by wrócić do Zielonego Pałacu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze