Skip to main content

Trailer dziwnego horroru „M3GAN” pokazuje lalkę tańczącą układ znany z Tik-Toka

Materiał stał się „viralem” w sieci.

Horror „M3GAN” opowie historię humanoidalnego robota, który staje się niebezpieczny dla otoczenia. Zwiastun filmu robi furorę w sieci ze względu na fragment, pokazujący główną bohaterkę tańczącą układ znany z Tik-Toka.

Na początku fabuła skupia się na Katie, która traci rodziców w wypadku samochodowym. Opiekę nad sierotą przejmuje jej ciotka o imieniu Gemmy. Kobieta - zaskoczona sytuacją - postanawia podarować dziecku zaprojektowaną przez siebie lalkę, wykorzystującą zaawansowaną technologię sztucznej inteligencji.

Skonstruowany robot ma za zadanie ochraniać dziewczynkę, ale w pewnym momencie sytuacja wymyka się spod kontroli. W opublikowanym materiale widzimy, jak Megan zaczyna zabijać niewinnych ludzi. Fanów zaskoczyła zwłaszcza końcówka zwiastuna, w którym widać spontaniczny taniec lalki. Okazuje się, że pokazana choreografia jest popularnym motywem wielu filmików na Tik-Toku.

„M3GAN” wyreżyserował Gerald Johnstone, autor serialu „Nowe Legendy o Małpim Królu”. Producentem został James Wan, czyli człowiek stojący za sukcesem horrorów „Piła”, „Dead Silence” czy „Obecność”. Film trafi do kin 13 stycznia 2023 roku.

Zobacz także