Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Total War: Pharaoh z opóźnioną premierą w Epic Games Store

Firma anuluje preordery.

Studio Creative Assembly poinformowało o przesunięciu premiery Total War: Pharaoh w Epic Games Store na początek 2024 roku. Użytkownicy, którzy zamówili grę w przedsprzedaży, mogą liczyć na zwrot wydanych środków.

Jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu, zespół potrzebuje więcej czasu na zintegrowanie funkcji sieciowych i społecznościowych dla platformy EGS. „Przepraszamy wszystkich graczy poszkodowanych przez tę zmianę” - czytamy w wiadomości od twórców. „Wiedzcie, że jesteśmy równie rozczarowani i nie możemy się doczekać, aż przywitamy was w starożytnym Egipcie na początku przyszłego roku”.

Jak czytamy dalej, wszystkie preordery zamówione przez EGS zostaną anulowane, a koszty zwrócone. Warto przypomnieć, że droższe wydanie gry miało zaoferować m.in. dostęp do przedpremierowego weekendu z grą, dodatkowe kampanie oraz pakiety frakcji.

Total War: Pharaoh zmierza wyłącznie na komputery osobiste - konkretnie Steam i właśnie Epic Games Store. Premiera na platformie Valve - zaplanowanowana na 11 października - pozostaje bez zmian. Nowa odsłona cyklu strategii odchodzi od założeń z ostatnich części, by skupić się na elementach historycznych i zrezygnować z nawiązań do mitologii. Swoimi pierwszymi wrażeniami z gry podzielił się całkiem niedawno Patrick w obszernym wpisie.

Akcję gry osadzono u schyłku epoki brązu, starcia toczyć będziemy w czasie rzeczywistym, a imperia rozbudujemy turowo. Zarówno zwolennicy dyplomacji jak i wolący rozwiązywać problemy za pomocą siły znajdą tu coś dla siebie. W grze wybierzemy spośród ośmiu przywódców frakcji z trzech bogatych centrów kulturowych, które różnią się stylem gry i dostępnymi jednostkami.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Total War: Pharaoh

PC

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze