Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tom Hardy i Austin Butler w filmie o gangu motocyklistów. Jest zwiastun „The Bikeriders”

Klimatem przypomina serial „Synowie Anarchii”.

Gwiazdy kina pojadą na motocyklach w nowym dramacie kryminalnym „The Bikeriders”. W sieci pojawił się już zwiastun filmu Jeffa Nicholsa, w którym główne role zagrają chociażby Tom Hardy i Austin Butler. Tytuł trafi do szerokiej dystrybucji 1 grudnia tego roku.

Inspiracją dla „The Bikeriders” stał się wydany w 1967 roku album fotografa Danny'ego Lyona o tym samym tytule. Bohaterami produkcji są członkowie fikcyjnego klubu motocyklowego. Widzowie będą obserwować, jakie zmiany dokonują się w grupie na przestrzeni dekady.

Idąc za oficjalnym opisem produkcji na stronie Variety, „zaczęło się od lokalnej grupy outsiderów, których zjednoczyły dobre czasy, głośne maszyny i szacunek do silnego przywódcy Johnny'ego. W miarę jednak, jak życie w regionie Midwest staje się coraz bardziej niebezpieczne, klubowi grozi przekształcenie się w awanturniczy gang”.

„The Bikeriders” powstawało pod nadzorem wytwórni 20th Century Studios

Trzeba przyznać, że Jeff Nichols - reżyser takich widowisk jak chociażby „Take Shelter” czy „Uciekinier” - zaprosił do współpracy przy „The Bikeriders” naprawdę uznane nazwiska. Oprócz Hardy’ego i Butlera, na ekranie zobaczymy także Jodie Comer (laureatka nagrody Emmy za film „Obsesja Eve”), Normana Reedusa („The Walking Dead”), Michaela Shannona („Droga do szczęścia”, „Na noże”, „Flash”), Boyda Holbrooka („Sandman”) czy Damona Herrimana („Judy i Punch”).

Co warto zaznaczyć, „The Bikeriders” miało już premierę festiwalową. W serwisie Rotten Tomatoes, obraz uzyskał wysokie 92 procent pozytywnych ocen od recenzentów.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze