Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

To koniec Wróbla? Gracze Destiny 2 dostaną nowy pojazd do wyboru

Dużo fajniejszy.

Wróble to przeszłość. Studio Bungie wprowadza całkiem nową kategorię pojazdów do Destiny 2 - lewitujące deski w stylu „Powrotu do przeszłości”.

Skimmery - jak nazwano sprzęt - zajmować będą ten sam slot w ekwipunku, co poczciwe Wróble. Z racji tego, że śmiganie na futurystycznej deskorolce bez kółek wygląda na dużo fajniejsze, można chyba bezpiecznie założyć, że Sparrow przejdzie do przeszłości.

Co więcej, nowy środek transportu pozwoli nawet wykonywać sztuczki rodem z Tony Hawk Pro Skater, z „grindowaniem” po niektórych powierzchniach włącznie. Okazją na wprowadzenie nowości jest wydarzenie specjalne Guardian Games All-Stars, a podstawowa wersja wehikułu dostępna będzie za darmo dla wszystkich zainteresowanych, po wykonaniu kilku zadań dla Evy Levante.

Zobacz na YouTube

Bungie potwierdziło już, że Allstar Vector - tak brzmi nazwa podstawowego sprzętu - nie zniknie po zakończeniu wydarzenia. Jak można się domyślać, gracze będą mogli wydać pieniądze na alternatywne skiny. Jeden pojawi się w sklepiku Eververse już 5 marca, a można bezpiecznie założyć, że na tym się nie skończy.

Tego dnia rozpocznie się właśnie Guardian Games All-Stars, czyli swego rodzaju Olimpiada dla postaci. Inicjatywa potrwa trzy tygodnie, a celem będzie reprezentowanie naszej klasy postaci, by zdobyć jak najwięcej Medalionów w globalnym rankingu, wręczanych za kończenie wyzwań.

Read this next