Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

To będzie kontrowersyjna gra. Pierwszy gameplay z polskiego Tormentor

Symulator tortur od twórców Agony.

Polskie Madmind Studio opublikowało pierwszy fragment rozgrywki z Tormentor, a więc, w uproszczeniu, „symulatora tortur”. Wideo sugeruje, że będzie to najbardziej kontrowersyjny projekt zespołu, przebijający nawet niesławne Agony czy Succubus.

Gracze wcielą się w monstrum, które przemierza więzienie pełne osób skazanych na śmierć - i może z nimi robić, co chce. Ostrzegamy, że gameplay jest pełen nieprzyjemnych scen: otwartych złamań, rozcinania brzucha, duszenia, a nawet odrywania twarzy z głowy ofiary. Wideo osadzamy poniżej, ale żeby je obejrzeć, trzeba przejść bezpośrednio na YouTube.

„Walcz z rozwijającą się chorobą umysłową, która zabiera twoje wspomnienia i powoduje coraz częstsze i groźniejsze utraty przytomności” - głosi opis Tormentor na Steamie, sugerując, że twórcy zadbali też o fabułę. „Współpracuj z organizacją kryminalną, używając darkwebu, by pozyskać więcej dawek eksperymentalnego środka, który pomaga ci utrzymać trzeźwość umysłu”.

Śmiałkowie będą mogli nie tylko personalizować cele w więzieniu, dodając nowe narzędzia tortur, ale też edytować same ofiary, wykorzystując „niesamowicie szczegółowy system customizacji”.

Data premiery nie jest jeszcze ustalona. Gra trafi na PC oraz PS5 i Xbox Series X/S.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze