Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

TMNT: The Last Ronin zapowiedziane. Żółwie Ninja inspirowane God of War

Jest pierwszy teaser.

Jednym z mocniejszy punktów pokazu THQ Nordic była oficjalna zapowiedź TMNT: The Last Ronin. Growa adaptacja kultowego komiksu nie ma jeszcze daty premiery, ale wiemy, że zmierza na PC oraz konsole obecnej generacji.

Sam materiał opublikowany przez wydawcę nie ujawnia niestety zbyt wielu szczegółów. Z opisu krótkiego teasera dowiadujemy sie, że w grze wcielimy się w tytułowego Ostatniego Ronina, jedynego ocalałego z czwórki Żółwi Ninja, który rusza na misję w poszukiwaniu sprawiedliwości dla utraconej rodziny. Chęć zemsty poprowadzi go przez niebezpieczne ulice spustoszonego przez wojnę Nowego Jorku.

Nieco więcej o założeniach produkcji mogliśmy dowiedzieć się kilka miesięcy temu z informacji przekazanych przez serwis Poligon. Doug Rosenz z Paramount Global, czyli właściciela marki, zdradził, że tytuł ma zaoferować zdecydowanie bardziej mroczne i dojrzałe podejście do uniwersum Wojowniczych Żółwii Ninja.

By było jeszcze ciekawiej, Rosenz zapewniał, że otrzymamy grę akcji dla jednego gracza w stylu ostatnich odsłon serii God of War, a więc z nastawieniem na opowieść oraz rozbudowany system walki. Na więcej konkretów trzeba będzie jeszcze poczekać. Premiera to najpewniej kwestia odległa, gdyż prace wciąż znajdują się na wczesnym etapie.

W grze wcielimy się przede wszystkim w Ostatniego Ronina, ale Rosenz nie wykluczał dodania innej perspektywy. Całość ma być w jak największym stopniu wierna wydarzeniom z wydanego trzy lata temu komiksu autorstwa Eastmana, Waltza, Bishopa, Delgado i braci Escorza. Za produkcję odpowiada niemieckie Black Forest Games, a więc zespół odpowiedzialny za opracowanie m.in. odświeżonej wersji Destroy All Humans z 2005 roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze