Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Medium - premiera polskiego horroru w grudniu

Gra trafi na PC i Xbox Series X/S.

Krakowskie studio Bloober Team poinformowało, że The Medium - nowy projekt zespołu - zadebiutuje 10 grudnia. Gra pojawi się na PC i Xbox Series X/S.

Ruszyły już zamówienia przedpremierowego na produkcję. Wersja komputerowa na Steamie kosztuje 161,99 zł (z uwzględnieniem rabatu dla osób składających preorder), a wydanie konsolowe w cyfrowym sklepie Microsoftu oferowane jest w cenie 229 zł.

Twórcy opublikowali również nowy zwiastun gry. Materiał koncentruje się na prezentacji oprawy graficznej, której styl inspirowany jest surrealistycznymi dziełami malarza Zbigniewa Beksińskiego.

Unikalnym elementem The Medium jest jednoczesna eksploracja dwóch wymiarów - rzeczywistego i duchowego. Obraz z obu światów (wyświetlany na podzielonym ekranie) renderowany jest w tym samym czasie, co przypomina uruchomienie dwóch gier na jednym urządzeniu.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze