Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Dark Triad: Dragon's Death - kolejne klasyczne RPG na Kickstarterze

Rzut izometryczny, tury i 80 tys. funtów do zebrania.

Studio Autoloot Games rozpoczęło nową kampanię w serwisie Kickstarter. Celem akcji jest zebranie 80 tys. funtów na produkcję klasycznego RPG w rzucie izometrycznym - The Dark Triad: Dragon's Death.

Akcja rozgrywa się w mrocznym świecie fantasy. Twórcy stawiają na gęsto lejącą się krew, ostre miecze i niespodziewane zwroty fabuły. Walkę rozwiązano w systemie turowym, co ma wprowadzić do gry element taktyki i strategii. Gracze stworzą własnych bohaterów, wybierając spośród pięciu klas i szeregu umiejętności. Jak przystało na klasyczne RPG, otrzymamy setki zadań do wykonania, lokacji do zwiedzenia oraz stertę ekwipunku do zdobycia.

Warto zauważyć, że Autoloot Games składa się z wielu weteranów branży, którzy mają za sobą prace przy Age of Conan, Warhammer Online, Ghost Recon, Splinter Cell czy Prince of Persia.

Najniższa kwota, jaką musimy wpłacić, by otrzymać kopię gry wynosi 13 funtów (ok. 64 zł). Twórcy planują premierę latem przyszłego roku, początkowo wyłącznie na PC. Dodatkowe konwersje na Xboksa 360, Mac i Linuksa nie są wykluczone, ale powstaną jedynie przy odpowiednim finansowaniu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze