Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ten hit PlayStation po prostu trzeba znać. Dziś kosztuje ponad 100 zł mniej

Przygody Kratosa.

Jeśli jesteście posiadaczami konsoli PlayStation, a nie mieliście jeszcze okazji zagrać w God of War: Ragnarok, teraz macie szansę naprawić ten błąd. W cyfrowym sklepie PS Plus grę zakupimy dziś w atrakcyjnej cenie.

Za God of War: Ragnarok na PS5 zapłacimy dziś 210,18 zł, a więc 38% mniej niż standardowo. Warto mieć jednak na uwadzę, że przed uruchomieniem gry dobrze byłoby zapoznać się z pierwszą odsłoną serii - God of War z 2018 roku - choćby poprzez szybkie przypomnienie wątku fabularnego.

Ragnarok jest do swojego poprzednika podobny w wielu aspektach. Fabuła opowiada o dalszych losach Kratosa i Atreusa, którzy muszą stawić czoła nowemu, jeszcze poważniejszemu zagrożeniu. W ręce gracza ponownie oddano rozbudowany system walki i ekwipunku, a niedawno gra doczekała się nawet nowego trybu roguelike, który zaoferuje kolejne kilkanaście godzin zabawy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze