Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tak wyglądają bohaterowie Assassin's Creed Shadows. Wyciekły główne grafiki

Shinobi i samuraj.

Pełnoprawny pokaz Assassin's Creed Shadows odbędzie się dopiero dzisiaj wieczorem, ale z przecieków wiemy już coraz więcej o najnowszej odsłonie serii Ubisoftu. Grafiki promocyjne potwierdzają, w kogo będziemy mieli okazję się wcielić.

Niejaki Ubisoft_Frax udostępnił w serwisie X cztery obrazki - najwyraźniej tak będzie wyglądać okładka oraz główna grafika promocyjna gry, którą jeszcze do niedawna znaliśmy tylko po nazwie kodowej, Assassin's Creed Red. Czerwień z pewnością przebija się na pierwszy plan palety kolorów w materiałach graficznych produkcji.

UWAGA: jeśli obrazki nie chcą się wyświetlać, skorzystajcie z bezpośredniego linku do tweeta.

Obrazki to kolejne potwierdzenie wcześniejszych doniesień, w których wspominano o dwóch postaciach: kobiecie-shinobi o imieniu Naoe oraz czarnoskórym samuraju Yasuke, wzorowanym na postaci historycznej. Sam rzut oka na postacie sugeruje, że Ubisoft stawia na dwa różne style gry - skradankowy oraz bardziej bezpośredni, stawiający zapewne na otwartą walkę.

Dość zastanawiający może być fakt, że na ramieniach bohaterów nie widać ukrytych ostrzy - wydaje się, że przynajmniej Naoe powinna mieć je na wyposażeniu. Czy to kolejna po Assassin's Creed Odyssey odsłona cyklu, w którym zabraknie kultowej dla tej marki broni? Być może odpowiedź poznamy jeszcze dzisiaj.

Przypomnijmy, co już wiemy o Assassin's Creed Shadows: gra najpewniej zadebiutuje 15 listopada, ominie poprzednią generację konsol, zaoferuje dwa rozszerzenia, a Season Pass będzie kosztował 40 euro. Posiadacze przepustki otrzymają misję „Origami Killer” już w dniu premiery, ale szczegóły nie są jeszcze znane.

Pierwszy oficjalny pokaz gry odbędzie się dzisiaj o 18:00, ale należy pamiętać, że mowa o filmowym trailerze. Gameplay zobaczymy zapewne dopiero na czerwcowym wydarzeniu Ubisoft Forward.

Read this next