Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tak wygląda „Max”. Warner Bros prezentuje odświeżoną platformę

Następca HBO Max.

Koncern Warner Bros. Discovery zaprezentował wygląd aplikacji Max, która już niedługo zastąpi obecnie działające HBO Max. Oprócz zmiany nazwy, wytwórnia postanowiła także delikatnie, chociaż zauważalnie przeprojektować interfejs odtwarzacza.

Warto zaznaczyć, że opublikowane zrzuty ekranu pochodzą z wersji programu na urządzenia firmy Apple - iPhone, iPad oraz Apple TV. Interfejs może się nieznacznie różnić na platformach z systemem Android oraz smart TV z oprogramowaniem innych producentów. W oczy rzucają się przede wszystkim duże ikony i rozciągnięte na cały ekran plakaty dostępnych w ofercie produkcji - całość wydaje się skrojona pod kątem obsługi na ekranach dotykowych lub za pomocą pilota na telewizorze.

Widać też większe napisy, co z pewnością przyda się podczas obsługi odtwarzacza na dużym ekranie, samemu siedząc na kanapie w pewnej odległości. Z ekranu głównego szybko przejdziemy do najważniejszych zakładek - odpowiednio dla seriali, filmów, produkcji HBO Original oraz nowości. Galerię zrzutów ekranu zamieszczamy poniżej - kliknij w wybrany obrazek lub dotknij go na ekranie dotykowym, aby powiększyć.

Przypomnijmy, że HBO Max zmieni się w Max już 23 maja na rynku amerykańskim, natomiast do Polski odświeżona usługa trafi w 2024 roku. Nowy cykl wydawniczy zakłada, że do katalogu serwisu średnio co miesiąc trafi aż czterdzieści nowości, więc będzie w czym wybierać. Dotychczasowi subskrybenci HBO Max automatycznie uzyskają dostęp do nowej usługi. Ceny abonamentów nie powinny się zmienić.

Jak podaje serwis The Direct, koncern Warner Bros. Discovery dzięki rebrandingowi chce przyciągnąć do usługi młodszych klientów oraz rodziny z dziećmi. Chociaż w bibliotece serwisu już teraz dostępne są również pozycje między innymi dla nastolatków oraz najmłodszych, to szyld HBO kojarzy się głównie z produkcjami dla dorosłego widza.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Read this next