Skip to main content

Tak wygląda Mario w nowym filmie? Przeciek od pracownika McDonald’s

Sprawę nagłośnił popularny streamer.

Pracownik restauracji McDonald podzielił się zdjęciem Mario, pochodzącym rzekomo z nadchodzącego filmu o przygodach słynnej postaci.

Zdjęcie pojawiło się pierwotnie na serwerze Discord popularnego streamera ConnorEatPants. Następnie twórca opublikował je na swoim Twitterze. „Czy pracownik McDonald's właśnie zrobił na moim Discordzie wyciek wyglądu Mario w filmie?” - skomentował sytuację Connor.

Warto zaznaczyć, że sieć restauracji McDonald’s często współpracuje z Nintendo przy promocji nowych gier wydawcy, między innymi dodając okolicznościowe zabawki do zestawów Happy Meal. Można więc sądzić, że zdjęcie pochodzi z materiałów promocyjnych, dostarczonych zawczasu do lokalu.

Część osób komentujących tweet streamera zauważyło, że projekt rękawiczek słynnego hydraulika i tekstura dżinsowych spodni pasuje do opublikowanego przez wydawcę oficjalnego plakatu filmu, gdzie jednak Mario widoczny jest od tyłu. Pierwszy oficjalny zwiastun produkcji ma zostać opublikowany już jutro, podczas specjalnego pokazu Nintendo Direct.

Zobacz także