Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tak prezentują się Ellie i Joel w 2. sezonie The Last of Us. HBO pokazało zdjęcia z serialu

Joel ma nową fryzurę.

Fani The Last of Us nie muszą już zadowalać się wyłącznie fanowskimi zdjęciami z planu serialu. HBO opublikowało oficjalne ujęcia z serialu, przedstawiające dwójkę głównych bohaterów: Joela i Ellie.

Jak podaje magazyn Deadline, wytwórnia Warner Bros Discovery zaprezentowała ujęcia podczas specjalnej prezentacji, zorganizowanej wczoraj. Co prawda nie znajdziemy na nich wielu szczegółów i elementów, które zdradzałyby jakkolwiek fabułę, ale możemy przynajmniej zobaczyć Joela z nową fryzurą. Ellie natomiast wygląda już na nieco zestresowaną, na co może wskazywać napięta twarz i broń trzymana w rękach.

Przynajmniej broda została po staremu.

Lampki nad głową Joela mogą wskazywać, że zdjęcie pochodzi z jednej ze scen w Jackson. W The Last of Us Part 2 obóz był ozdobiony identycznymi drobiazgami, a więc patrzymy najwyraźniej na ujęcie z samego początku sezonu. Zdjęcie z Ellie w roli głównej jest już nieco trudniejsze do rozszyfrowania.

Co ciekawe, całkiem niedawno do sieci trafiły pierwsze nieoficjalne zdjęcia z planu, na których mogliśmy zobaczyć wspólnie Ellie (Bella Ramsey) i Dinę (Isabela Merced), a także jedną z lokacji - najpewniej obrośnięte trawą Seattle. Jak widać, na oficjalne materiały marketingowe nie trzeba było długo czekać.

Na koniec przypomnijmy, że premiera 2. sezonu The Last of Us powinna się odbyć w przyszłym roku. Fabuła będzie oparta na wydarzeniach z The Last of Us Part 2, choć nie zabraknie też kilku niespodzianek.

Read this next