Skip to main content

Tak modyfikuje się analogi w DualSense Edge. Trzy profile w zestawie

O różnej wysokości.

PlayStation uruchomiło oficjalną stronę internetową kontrolera DualSense Edge, ujawniając między innymi zestaw części, jakie otrzymamy wraz z zakupem nadchodzącego urządzenia.

Jedną z najważniejszych cech sprzętu będzie zapewne możliwość wymiany nakładek analogów. Te będziemy mogli dokupić osobno, ale już „w standardzie” otrzymamy trzy komplety, o różnych profilach: zwykłe, wysokie i niskie. Zdjęcia sugerują, że wprowadzanie zmian powinno być stosunkowo proste.

Do tego w zestawie znajdzie się jeszcze miejsce na kabel USB oraz wymienne przyciski znajdujące się z tyłu urządzenia: standardowe lub też dźwignie, do wymienienia w zależności od upodobań użytkownika. Listę zamyka specjalna obudowa oraz etui do spakowania całości.

Nadal nie wiemy za to, kiedy DualSense Edge może trafić do sprzedaży i ile zaawansowane kontrolery będą kosztować. Inne przydatne funkcje to triggery z możliwością ustawienia oporu i martwej strefy; opcja zapisu profilów ustawień; czy też wymienne całe moduły analogów (te kupimy już osobno).

Read this next