Skip to main content

„Szybcy i wściekli 10” z oficjalnym zwiastunem. Premiera jeszcze w tym roku

Jason Momoa wkracza do gry.

Opublikowano oficjalny zwiastun filmu „Szybcy i wściekli 10”. W materiale nie zabrakło efektownych pościgów, masy wybuchów i gwiazdorskiej obsady. Produkcja trafi do kin 19 maja 2023 roku.

Zgodnie z tradycją serii, 4-minutowy trailer przepełniono samochodami, scenami akcji i największymi gwiazdami współczesnego kina akcji. Powraca oczywiście Vin Diesel, ale na ekranie widzimy też Jasona Momoę w roli głównego antagonisty. W obsadzie znaleźli się także między innymi Brie Larson, John Cena i Michelle Rodriguez.

Zwiastun nie ujawnił wielu szczegółów w temacie fabuły. Możemy się jednak spodziewać, że w opowieści nie zabraknie akcji, pościgów i przede wszystkim „rodziny”. Jak zostało już wspomniane, film zadebiutuje 19 maja 2023 roku.

Przypomnijmy, że reżyserem produkcji został Louis Leterrier, znany ze stworzenia takich filmów akcji jak „Nieobliczalni 2”, „Transporter 2” czy „Iluzja”. „Szybcy i wściekli 10” to podobno najdroższa produkcja w historii cyklu. Jej budżet ma wynosić ponad 340 milionów dolarów.

Ostatnia odsłona serii - „Szybcy i wściekli 9” - trafiła do kin w 2021 roku i spotkała się z mieszanym odbiorem widowni oraz krytyków. Fani zarzucili tytułowi powtarzalność i przesadną widowiskowość. Ostatecznie jednak produkcja zarobiła ponad 726 milionów dolarów w światowym box office.

Read this next