Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szukasz wyzwania? Jedną z najtrudniejszych gier ostatnich lat kupisz dziś za niecałe 12 zł

Przydadzą się nerwy ze stali.

Mogłoby się wydawać, że niektóre gry powstały tylko po to, by testować limity wytrzymałości graczy. Jednym z najgłośniejszych takich przypadków z ostatnich lat jest Darkest Dungeon – strategiczny dungeon crawler, który na Steamie kosztuje aktualnie niecałe 12 zł.

Cena podstawowego wydania Darkest Dungeon została obniżona o 90%, do zaledwie 11,49 zł. Aby jednak w pełni doświadczyć potencjału produkcji Red Hook Studios, warto sięgnąć po pakiet z wszystkimi wydanymi do tej pory dodatkami, za który zapłacimy 27,47 zł. DLC powinny zagwarantować kolejne kilkadziesiąt godzin zabawy.

Darkest Dungeon to bezlitosny dungeon crawler, w którym rozgrywkę podzielono na dwie fazy: rozwijania osady oraz eksploracji lochów. W każdym takim wypadzie bierze udział czwórka bohaterów, a naszym zadaniem jest dbanie o ich zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Zbyt duże nasilenie stresu doprowadzi ich do szaleństwa, a stamtąd już krótka droga do katastrofy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze