Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szef Xbox spędził w tym roku ponad 600 godzin przed konsolą

W co najchętniej grał Phil Spencer?

Źródło zdjęcia: źródło: news.xbox.com

Phil Spencer postanowił podzielić się swoim podsumowaniem roku, dzięki czemu wiemy, w co i jak długo grał szef marki Xbox. Jego ulubiona gra może zaskoczyć.

Z udostępnionego podsumowania możemy wyczytać, że szef Xboxa spędził w tym roku przed konsolą 641 godzin, grając w 53 różne tytuły, a grą, która pochłonęła mu najwięcej czasu jest Vampire Survivors (233 godziny), które ukończył w 97%. Phil Spencer zdobył przy okazji 480 osiągnięć o łącznej wartości 9720 punktów Gamerscore.

Dziękuję wszystkim, którzy grali ze mną w 2022 roku, miałem wiele świetnych sesji kooperacyjnych na przestrzeni tego roku. I tak, lubię Vampire Survivors, muszę tylko zdobyć te ostatnie osiągnięcia” - napisał Phil Spencer na Twitterze.

Szef działu Xbox w Microsofcie znany jest z tego, że nie przypomina stereotypowego prezesa korporacji - chodzi w jeansach, pod marynarką nosi gamingowe T-shirty i sporo czasu spędza na graniu. Oczywiście może to być tylko część jego wizerunku, jednak Phil Spencer udowadnia miłość do gier także swoimi czynami - to za jego rządów dostaliśmy wsteczną kompatybilność, darmowe ulepszenia gier czy Game Pass.

Jeżeli również chcecie sprawdzić swoje statystyki na Xboxie, możecie zrobić to za pośrednictwem strony TrueAchievements. Wystarczy zalogować się za pomocą swojego konta Xbox, by zobaczyć krótkie podsumowanie roku w formie schludnej infografiki.

Read this next