Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szaleństwo wybija poza skalę na nowym zwiastunie „Furiosa: A Mad Max Saga”

Premiera już w maju.

Warner Bros. podzieliło się nowym zwiastunem filmu „Furiosa: A Mad Max Saga”. Zgodnie z oczekiwaniami, jest w nim jeszcze więcej akcji, ognia i efektów specjalnych. Powracają też niezawodni Chris Hemsworth oraz Anya Taylor-Joy w rolach głównych.

Kiedy świat upada, młoda Furiosa zostaje uprowadzona z Zielonego Miejsca Wielu Matek ” - głosi opis widowiska. „Wpada w ręce potężnej Hordy Bikerów, której przewodzi watażka Dementus. Po przebyciu Pustkowi porywacze docierają do Cytadeli, gdzie rządzi Wieczny Joe”.

Dwóch tyranów zaczyna walkę o władzę, Furiosa zaś musi przetrwać wiele prób, jednocześnie gromadząc środki, które pozwolą jej wrócić do domu” - czytamy dalej. Nowy trailer oferuje nieco bardziej wnikliwe spojrzenie w przeszłość głównej bohaterki, ale pierwsze skrzypce i tak grają sceny prezentujące widowiskowe zastosowania pojazdów kołowych. Jest też Chris Hemsworth przypominający nieco Thora z ostatniej części „Avengers”.

Zobacz na YouTube

„Furiosa: A Mad Max Saga” trafi do kin już 24 maja tego. Za produkcję odpowiadają kluczowi pracownicy kreatywni, którzy zajmowali się wcześniej „Na drodze gniewu”, jak scenarzysta Nico Lathouris, edytorka Margaret Sixel, projektanta kostiumów Jenny Beavan czy kompozytor Tom Holkenborg. Zdjęcia nakręcono w Australii.

Początki produkcji były nieco skomplikowane. Dopiero w 2020 roku oficjalnie potwierdzono, że obraz powstaje, a rola tytułowej Furiosy trafi do Any Taylor-Joy. Jakiś czas później ogłoszono też powrót Nathana Jonesa, który wcieli się w Rictusa Erectusa.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze