Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Symulator Jezusa pozwoli zamienić wodę w wino. Jest kolejny trailer

Wiadomość na niedzielę.

I Am Jesus Christ od studia SimulaM z Warszawy nabiera kształtów. Produkcja pojawiła się na imprezie IGN Fan Fest, gdzie opublikowano trailer pokazujący między innymi rzucanie „czarów”.

„Wielu już starało się ułożyć opowiadanie o zdarzeniach, które się dokonały pośród nas” - głosił święty Łukasz, cytowany w zwiastunie. Teraz pora na próbę finansowaną przez PlayWay, lidera na rynku przeróżnych symulatorów. Pomimo poważnego podejścia do tematu, widok Jezusa „aktywującego umiejętność chodzenia po wodzie” nadal wygląda nietypowo.

Zwłaszcza że akcję obserwujemy w perspektywie pierwszej osoby i podczas wykonywania cudów widzimy tylko ręce głównego bohatera. Wskrzeszenie Łazarza czy zamienianie wody w wino przypomina więc raczej rzucanie czarów w Dark Messiah of Might and Magic, choć mowa oczywiście o całkiem innym Mesjaszu.

Produkcja powstaje na silnik Unreal Engine 5. Premiera wyłącznie na Steamie, w drugim kwartale obecnego roku. W sklepie Valve dostępny jest już darmowy prolog, cieszący się „mieszanymi” ocenami użytkowników.

„Nigdy nie przypuszczałem że pośmigam Jezusem. Dziwne było to doświadczenie, ale z niecierpliwością czekam na resztę” - komentuje niejaki „Omen”. „Kersonim” jest mniej pozytywnie nastawiony: „Każdemu, który będzie chciał zagrać to coś, życzę mocniej psychy” - zauważa, a „n ivo” dodaje, że „Kratos [to] frajer na strzała” w obliczu mocy bohatera.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

I Am Jesus Christ

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze