Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Sword Art Online the Movie: Progressive - Scherzo of Deep Night” w polskich kinach

Kolejne anime na dużym ekranie.

Poznalismy datę premiery filmu animowanego „Sword Art Online the Movie: Progressive - Scherzo of Deep Night”, który już wkrótce trafi do polskich kin. Szykuje się nie lada gratka dla miłośników uniwersum wykreowanego przez Reki Kawaharę.

„Sword Art Online the Movie: Progressive - Scherzo of Deep Night” zadebiutuje w polskich kinach już 24 lutego. Anime jest kontynuacją „Sword Art Online the Movie: Progressive - Aria of a Starless Night” z 2021 roku i przedstawia dalsze losy Kirito oraz Asuny w śmiertelnej grze VR.

Minęło kilka tygodni od uwięzienia 10 tysięcy graczy w wirtualnej rzeczywistości, a bohaterowie kontynuują podróż na wyższe piętro żelaznego zamku Aincrad. Niestety pomiędzy dwiema największymi gildiami ALS i DKB wybucha konflikt. Wydarzeniami zza kulis manipuluje tajemniczy wróg, któremu Asuna i Kirito będą musieli stawić czoła. Jest jednak pewien haczyk - jeżeli postać zginie w grze VR, to gracz w rzeczywistości również straci życie.

Anime „Sword Art Online the Movie: Progressive - Scherzo of Deep Night” łączy w sobie sci-fi, akcję i przygodę, a oparte jest na motywach „Sword Art Online Progressive”, czyli rebootu powieści Reki Kawahary. Za reżyserię odpowiada Ayako Kouno, który kierował też produkcją poprzedniej części.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sword Art Online: Alicization Lycoris

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze