Skip to main content

Świetna gra za darmo na Steamie. Warhammer: Vermintide 2 do odebrania na zawsze

Uczciwa cena.

Studio Fatshark świętuje 7. urodziny Warhammer: Vermintide 2, rozdając grę za darmo. Można ją przypisać do biblioteki Steam do 7 listopada - i zachować na zawsze.

Tytuł otrzymywał już sporo darmowych weekendów, ale nigdy nie był dostępny do wzięcia na stałe. Oceny na platformie Valve są bardzo pozytywne. Aby odebrać grę, kliknij tutaj.

Czym jest Vermintide 2? Najprościej opisać tę grę jako „Left 4 Dead w świecie Warhammera”, ale z naciskiem na walkę wręcz. Jest tu sporo mechanik znanych z produkcji Turtle Rock Studios, ale w ciężkiej atmosferze mrocznego fantasy.

To jednak nie wszystkie niespodzianki, jakie przygotowali twórcy. Ogłoszono bowiem, że dodatek Trail of Treachery - który zadebiutuje 8 listopada i zaoferuje nową mapę - również będzie darmowy. To początek dwuczęściowej przygody, przy czym kontynuacja zadebiutuje w 2023 roku.

Studio Fatshark ma teraz pełne ręce roboty z kolejnym tytułem w uniwersum, a więc Warhammer 40,000: Darktide. Gra zadebiutuje 30 listopada, a my mieliśmy już okazję się z nią zapoznać.

Zobacz także