Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Superszybki Wiedźmin 3 na Xbox Series X

Błyskawiczne ładowanie na nowej konsoli Microsoftu.

  • Szybka podróż w Wiedźminie 3 na Xbox Series X trwa kilka sekund
  • Gra dostępna jest we wstecznej kompatybilności

Internauta o pseudonimie rubhen925 opublikował w serwisie YouTube film, który prezentuje Wiedźmina 3 uruchomionego na Xbox Series X. Uwagę zwracają błyskawiczne czasy wczytywania.

Z nagrania wynika, że na mocniejszej z nowych konsol Microsoftu ładowanie przy korzystaniu z szybkiej podróży trwa niespełna dwie sekundy. Gra nie jest zaprojektowana pod kątem tak krótkiego okresu i wyświetla na ekranie widoczny przez chwilę błąd graficzny.

Produkcja włączona jest w ramach wstecznej kompatybilności, czyli w wersji niedostosowanej do platform następnej generacji. Skrócone czasy wczytywania są więc efektem wyłącznie możliwości sprzętowych Xbox Series X.

Fragment prezentujący szybką podróż udostępnił na Twitterze nieoficjalny profil o nazwie Xbox News. W samym nagraniu wspomnianą sekwencję można ujrzeć w około 1 godzinie i 14 minucie materiału.

Cover image for YouTube videoThe Witcher 3: Wild Hunt - Xbox Series X Gameplay Walkthrough Part 1 (No Commentary)

W planach jest Wiedźmin 3 w wersji dedykowanej PS5 i Xbox Series X/S. Odświeżone wydanie zaoferuje liczne usprawnienia graficzne i techniczne - wymienia się między innymi skrócone czasy ładowania i obsługę ray tracingu, czyli techniki śledzenia promieni w czasie rzeczywistym.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Witcher 3: Complete Edition

Nintendo Switch

Wiedźmin 3: Dziki Gon

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze