Skip to main content

Streamer przeszedł wszystkie* gry z Nintendo 64

*wszystkie dostępne w Ameryce Północnej.

Imponującym wyczynem może pochwalić się pewien streamer, który ukończył 296 gier na konsolę Nintendo 64. Oznacza to, że przeszedł wszystkie tytuły dostępne w Ameryce Północnej.

Nintendo 64 w Polsce cieszyło się znikomą rozpoznawalnością - nasz rynek zdominowany był wówczas przez PlayStation One. Inaczej sprawa ma się na Zachodzie, gdzie N64 stało się sprzętem kultowym i ulubioną konsolą dzieciństwa wielu dzisiejszych trzydziestolatków.

Niejaki Acegamersam, niesiony wiatrami nostalgii, postanowił przejść każdą grę, jaka kiedykolwiek ukazała się na amerykańskim rynku. Ukończenie prawie 300 tytułów zajęło streamerowi ponad pięć i pół roku. Mimo licznych wzlotów i upadków, ostatecznie udało mu się zaliczyć wyzwanie.

Oznacza to, że grał nie tylko w perełki pokroju The Legend of Zelda: Ocarina of Time czy Doom64, ale też w mniej znane oraz fatalne produkcje. Wśród nich znalazło się również owiane złą sławą Superman: The New Superman Adventures. Dla niewtajemniczonych - jest to wyjątkowo zepsuta i irytująca produkcja, której ukończenie graniczy z cudem.

Zobacz także