Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Strażnicy Galaktyki 3” niedługo w Disney+. Znamy datę premiery

Już w sierpniu.

Film „Strażnicy Galaktyki: Volume 3”, a więc najnowsze dzieło Jamesa Gunna, doczekało się daty premiery na platformie Disney+. Produkcja zostanie udostępniona w ramach abonamentu już 2 sierpnia.

Widowisko zadebiutowało w polskich kinach 5 maja, a więc trafi na platformę z przewidywanym opóźnieniem trzech miesięcy. Ostatnia część trylogii Strażników zaliczyła niezwykle udany debiut i zebrała bardzo wysokie oceny, zdobywając jednocześnie miano jednego z najlepszych filmów Marvela w 2023 roku.

Reżyserem produkcji jest oczywiście wspomniany James Gunn, związany z serią od samego początku. W obsadzie ponownie pojawiają się Chris Pratt (Star-Lord), Dave Bautista (Drax), Bradley Cooper (użyczający głosu Rocketowi), Pom Klementieff (Mantis), Karen Gillan (Nebula) czy Zoe Saldana (Gamora).

Choć poprzednie odsłony stawiały raczej na lekki klimat i spore pokłady humoru, „Strażnicy Galaktyki 3” celują w bardziej emocjonalne tony. „James Gunn - reżyser - zaoferował nam niemałą dawkę empatii, której przecież brakowało w poprzednich częściach. Twórcy nie podsuwają nam jednak sentymentalnych wstawek, nie igrają z naszymi emocjami, ale ciekawie nimi operują, przechodząc od udanych dowcipów, do wyciskających łzy, smutnych wątków” - napisał Krzysztof w swojej recenzji, przyznając produkcji „ósemkę”.

Warto przy okazji wspomnieć, że na platformę Disney+ zmierzają także bardziej „świeże” premiery, takie jak na przykład drugi sezon „Lokiego” (6 października), film „Marvels” (10 listopada) czy „Echo” (29 listopada). Nie wydaje się jednak, by produkcje Marvela miały przebić rekordowy wynik oglądalności „Avatar: Istota wody”, które trafiło do katalogu 7 czerwca.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze