Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin - ujawniono datę premiery, dziś kolejne demo

Jest też zwiastun fabularny.

Na targach Tokyo Game Show firma Square Enix ujawniła dokładną datę premiery Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin. Gra ukaże się 18 marca 2022 roku na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Wersja komputerowa dostępne będzie tylko w Epic Games Store.

Natomiast pojawiło się już drugie demo tytułu.. W przeciwieństwie jednak do poprzedniego, trafiło nie tylko na PlayStation 5, ale również nowe konsole Microsoftu. Pozycję można testować do 11 października.

  • Demo Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin na PS5 - przejdź
  • Demo Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin na Xbox Series X/S - przejdź

Nowa wersja demonstracyjna pozwoli sprawdzić funkcje sieciowe. Ponadto w planach dodatkowa plansza i zmiany wprowadzone na podstawie sugestii użytkowników. Nie zabraknie też ankiety, umożliwiającej graczom ocenę przygotowanego fragmentu produkcji.

To nie wszystko, ponieważ Square Enix zaprezentowało jeszcze zwiastun, który nakreśla fabułę gry. Wideo wskazuje, że główny bohater tytułu - Jack - jest w pewien sposób powiązany z Garlandem, czyli antagonistą pierwszej odsłony Final Fantasy.

Nad Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin pracuje studio Team Ninja, które znane jest między innymi z serii Nioh.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze