Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Starfield - czy jest edycja kolekcjonerska

Gadżety, dodatki, bonusy.

Kolekcjonerzy od dawna zadają sobie pytanie, czy Starfield będzie miało edycje kolekcjonerską, a jeśli tak, to co w niej znajdziemy? Odpowiadamy.

Starfield niemal na pewno dostanie edycję kolekcjonerską. Niestety, nie znamy obecnie żadnych szczegółów odnośnie zawartości, ceny ani zamówień przedpremierowych. Możliwe jednak, że już wkrótce twórcy ujawnią, jakie edycje gry zamierzają wypuścić na rynek.

Istnieją natomiast pewne poszlaki, wskazujące na to, że w droższym wydaniu gry znajdziemy specjalny smartwatch, jaki wielokrotnie widać było w dziennikach deweloperskich, a nawet podczas prezentacji rozgrywki. W sieci można też znaleźć sporo przecieków zawierających zdjęcia, a nawet instrukcję obsługi. Co ciekawe, na ekranie pożegnalnym zegarka wyświetlają się cytaty z różnych znanych filmów i seriali o tematyce science fiction.

Bethesda słynie z bogatych wydań swoich gier dla pasjonatów. W przypadku Skyrim najważniejszą częścią zestawu była piękna figurka przedstawiającą smoka Alduina. Edycja kolekcjonerska Fallout 4 otrzymała naturalnych rozmiarów Pip-Boya, a Fallout 76 - hełm od pancerza wspomaganego T-51b. Trudno wyobrazić sobie, by tym razem miało być inaczej.

Zobacz także:

Starfield - latanie statkiem

Starfield - czy będą mody

O autorze

Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze