Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Starfield - czy jest edycja kolekcjonerska

Gadżety, dodatki, bonusy.

Kolekcjonerzy od dawna zadają sobie pytanie, czy Starfield ma edycję kolekcjonerską, a jeśli tak, to co w niej znajdziemy? Odpowiadamy.

Starfield dostanie edycję kolekcjonerską, nazywaną Edycją Konstelacji, a osoby decydujące się na zakup otrzymają dostęp zarówno do licznych bonusów cyfrowych, jak i kilku fizycznych gadżetów.

Zawartość cyfrowa jest identyczna, jak w przypadku dostępnej w wirutalnych sklepach Edycji Premium. Składa się na nią wczesny dostęp do gry na pięć dni przed właściwą premierą, dostęp do pierwszego dodatku fabularnego Shattered Space, pakiet skórek dla wyposażenia oraz cyfrowy soundtrack i artbook.

Ciekawiej prezentują się natomaist fizyczne gadżety. W stylowej walizeczce otrzymamy kolekcjonerski steelbook, replikę monety ze świata gry z wygrawerowanym kluczem aktywacyjnym, naszywkę oraz zegarek Chronowalk. Jest to w gruncie rzeczy standardowy cyfrowy zegarek sportowy, potrafiący śledzić liczbę kroków czy ciśnienie powietrza, ale wyposażony też w pewne funkcje smart, jak wyświetlanie powiadomień z telefonu.

Zobacz także:

Starfield - latanie statkiem

Starfield - czy będą mody

Read this next