Skip to main content

„Star Wars: The Acolyte” nabiera kształtów. Są nowe informacje

Wiemy, kiedy ruszą prace.

Pojawiły się nowe wiadomości o „Star Wars: The Acolyte”. Produkcja serialu ma rozpocząć się w Londynie późną jesienią tego roku. Za to w obsadzie pojawi się na pewno Amandla Stenberg, do której na dniach ma dołączyć Jodie Turner-Smith. Data premiery na platformie Disney+ nie jest jeszcze znana.

O sprawie poinformował serwis Deadline. „The Acolyte” ma być jednym z ważniejszych projektów Disneya. Fabuła tajemniczego thrillera zabierze widzów w galaktykę mrocznych sekretów. Akcja rozegra się na długo przed wydarzeniami z „Mrocznego Widma”, w epoce Wysokiej Republiki. Zobaczymy, w jaki sposób lordowie Sithów zdołali zinfiltrować senat Republiki tuż pod okiem Jedi.

Serial nabiera kształtów, a obsada jest jeszcze kompletowana. Na razie wiemy, że wspomniana wcześniej Stenberg, znana z filmów „Bodies Bodies Bodies”, „Igrzyska śmierci” czy „Mroczne umysły”, wcieli się w postać akolitki Sithów. Nie wiemy za to, kogo zagra Turner-Smith, która wystąpiła w takich produkcjach jak „Biały szum”, „Anna Boleyn” czy „Bez skrupułów Toma Clancy’ego”.

Zobacz także