Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars: Hunters to darmowa gra sieciowa na urządzenia mobilne

Tytuł zalicza opóźnienie.
  • Star Wars: Hunters ukaże się dopiero w przyszłym roku
  • Tytuł zapowiedziano w lutym na Switch i urządzenia mobilne

Wczorajsza prezentacja nowych modelów iPhone'ów była także okazją na pokazanie pierwszych konkretnych materiałów ze Star Wars: Hunters, darmowej produkcji zmierzającej na Nintendo Switch oraz urządzenia mobilne.

Wydawca - firma Zynga - opublikował animowany trailer, co pozwala zapoznać się z ogólnym stylem. Postacie ze wszystkich zakątków uniwersum Star Wars walczą na zamkniętych arenach, umieszczonych w lokacjach znanych z filmów.

Powyżej jest także pierwszy rzut oka na rozgrywkę, ujawniony właśnie podczas konferencji Apple. Tytuł służył do reklamowania nowego modelu tabletu iPad mini.

Na Twitterze są też zrzuty z ekranu. W wybranych krajach świata wkrótce powinny rozpocząć się testy, ale Zynga potwierdziła jednocześnie, że opóźnia premierę pełnej wersji do przyszłego roku.

Tytuł - zapowiedziany w lutym na prezentacji Nintendo Direct - miał pierwotnie zadebiutować jeszcze w tym roku. Za prace odpowiadają brytyjskie studia należące do amerykańskiej korporacji, NaturalMotion oraz Boss Alien, twórcy CSR Racing.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze