Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Star Trek: Prodigy” znalazło nowy dom. Netflix ratuje produkcję

Trekkie mogą być spokojni.

Serial animowany „Star Trek: Prodigy” (pol. „Star Trek: Protogwiazda”) nie przepadnie. Produkcja, anulowana przez platformę Paramount+ zaledwie po jednym sezonie, znalazła już nowy dom. Okazał się nim serwis Netflix.

Przypomnijmy, że „Star Trek: Prodigy” zadebiutowało pod koniec 2021 roku. Premierowa odsłona, składająca się z 20 odcinków, przedstawia historię grupy nastolatków, którzy pewnego dnia odkrywają opuszczony statek Gwiezdnej Floty „USS Protostar”. Okręt pozwala im na ucieczkę z kolonii karnej na Tars Lamora i rozpoczęcie przygód w kosmosie.

„Star Trek: Prodigy” ceniono przede wszystkim za współczesną, przystępną formęZobacz na YouTube

Pomimo dosyć wysokich ocen serialu, Paramount+ w ramach oszczędności postanowił z niego zrezygnować. W Polsce emisją tytułu zajmowała się platforma SkyShowtime. Jak informuje portal Deadline, fani uniwersum nie mają jednak powodów do obaw, ponieważ Netflix zainwestował w ten projekt i oficjalnie zamówił jakiś czas temu drugi sezon.

Co ważne, animacja wciąż pozostanie dostępna do obejrzenia na SkyShowtime w naszym kraju, gdyż serwis posiada do niej prawa na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Druga odsłona „Star Trek: Prodigy”, będąca już w fazie produkcji, wkroczy do streamingu w 2024 roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.
Komentarze