Skip to main content

Square Enix chce ratować Babylon's Fall - ruszyła ankieta

Na razie na temat grafiki.

Gra akcji Babylon's Fall zaliczyła fatalny debiut, po którym zainteresowanie tylko się zmniejszyło. Teraz wydawca - firma Square Enix - obiecuje poprawę.

Opisywana gra to tytuł nastawiony na sieciową rozgrywkę, od twórców Nier: Automata ze studia Platinum Games. Premiera na początku miesiąca zakończyła się przyciągnięciem nieco ponad 1 tys. osób na Steamie, a teraz jest ich już mniej niż 500 jednocześnie.

Recenzje użytkowników na Steamie także nie były pochlebne. Internauci narzekali na elementy tak zwanej „usługi”, liczne płatności cyfrowe, a także fakt, że tytuł jest bardzo drogi - kosztuje niemal 300 zł. Do tego jest po prostu nudny, a walka - mało interesująca.

Zobacz na YouTube

Teraz posiadacze produkcji (i nie tylko) mogą wziąć udział w ankiecie, której celem jest zebranie opinii oraz - ostatecznie - „zaoferowanie wszystkim jeszcze lepszych wrażeń”.

Pomimo takiego podejścia i szerokiej krytyki, wydawca koncentruje się na pytaniach związanych z oprawą graficzną. Squre Enix ciekawi zdanie graczy na temat niemal wszystkich jej elementów: postaci, ekwipunku, wrogów, ogólnej stylistyki, lokacji, interfejsu i tak dalej.

Pozostaje mieć nadzieję, że to tylko pierwsza z większej liczby ankiet, a przyszłe kwestionariusze zajmą się także innymi aspektami produkcji

Zobacz także