Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sprzedaż gier: Wiedźmin 3 wrócił na podium na Steamie

Uncharted broni pozycji w UK.

Przedstawiciele firmy Chart-Track opublikowali najnowsze zestawienie sprzedaży nowych gier pudełkowych w Wielkiej Brytanii.

Uncharted: The Lost Legacy po raz drugi z rzędu zajmuje pozycję lidera, choć Mario + Rabbids Kingdom Battle notuje bardzo dobry debiut i nie odstaje zbytnio od tytułu Sony.

F1 2017 spada tym samym na trzecią lokatę, wyprzedzając awansujące GTA 5 oraz spadające Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Poniżej trzy kolejne nowości: Everybody's Golf, pełna wersja ARK: Survival Evolved oraz Yakuza Kiwami. Overwatch notuje ogromny awans.

Poniżej pierwsze dziesięć miejsc na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii, według liczby egzemplarzy. Dane dotyczą okresu 27 sierpnia - 2 września:

Ten tydzień Poprzedni tydzień Tytuł
1 1 Uncharted: The Lost Legacy
2 Nowość Mario + Rabbids Kingdom Battle
3 2 F1 2017
4 5 Grand Theft Auto 5
5 3 Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
6 Nowość Everybody's Golf
7 Nowość ARK: Survival Evolved
8 Nowość Yakuza Kiwami
9 21 Overwatch - Edycja Gry Roku
10 8 Forza Horizon 3

***

Serwis Chart-Track zajmuje się jedynie sprzedażą gier w pudełkach, dlatego warto spojrzeć na pierwszą dziesiątkę z ubiegłego tygodnia na Steamie - największym sklepie z grami w wersji cyfrowej na PC.

PlayerUnknown's Battlegrounds jest pierwsze po raz 24. z rzędu. Na podium jest jeszcze miejsce na rozszerzenie XCOM 2: War of the Chosen oraz na Wiedźmina 3. Polska produkcja zyskała dzięki przecenie w ubiegłym tygodniu i dobija już do 4 milionów posiadaczy w sklepie Valve.

Absolver debiutuje na czwartej lokacie, za stałymi bywalcami w postaci Counter-Strike: Global Offensive oraz Grand Theft Auto 5.

The Escapists 2 kontynuuje dobrą formę, podobnie jak XCOM 2 i Rainbow Six Siege. Dziesiątkę zamykają zamówienia przedpremierowe na Divinity: Original Sin 2.

Poniżej pełne zestawienie sprzedaży na Steamie z ubiegłego tygodnia, według przychodów. Dane dotyczą okresu 27 sierpnia - 2 września:

Ten tydzień Poprzedni tydzień Tytuł
1 1 Playerunknown's Battlegrounds
2 9 XCOM 2: War of the Chosen
3 - Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku
4 Nowość Absolver
5 4 Counter-Strike: Global Offensive
6 2 Grand Theft Auto 5
7 3 The Escapists 2
8 - XCOM 2
9 - Rainbow Six Siege
10 - Divinity: Original Sin 2

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze