Skip to main content

Sprzedaż Elden Ring przekroczyła 25 milionów egzemplarzy. Twórcy dziękują za wsparcie

A fani gratulują sukcesu.

Studio FromSoftware pochwaliło się rewelacyjną sprzedażą gry Elden Ring. Jak możemy się dowiedzieć, po grę sięgnięto już ponad 25 milionów razy. Twórcy z tej okazji dziękują graczom za ich wsparcie.

Łączna liczba sprzedanych egzemplarzy Elden Ring na całym świecie przekroczyła 25 milionów sztuk. Dziękujemy wszystkim, którzy zagrali w grę” - napisał w mediach społecznościowych oficjalny profil studia FromSoftware. „Przeszliśmy razem długą drogę. Bardzo dziękujemy wam za waszą pasję i wsparcie” - dodał z kolei oficjalny anglojęzyczny profil gry. Do wiadomości załączono okolicznościową grafikę informującą, że Ziemie Pomiędzy odwiedziło już 25 milionów Zmatowieńców.

W komentarzach do obu postów możemy przeczytać wiele ciepłych słów i gratulacji od fanów gry. „Aż jestem zaskoczona, że nie sprzedaliście już 100 milionów kopii. Myślałam, że taki wynik jest bardziej prawdopodobny, biorąc pod uwagę popularność gry” - pisze niejaka Iris. „Nie, to my wam dziękujemy za dostarczenie gry, która przerosła nasze najśmielsze oczekiwania” - czytamy w innym komentarzu. „Cała przyjemność po naszej stronie. Gra jest świetna i trzyma w napięciu od początku do końca” - dodaje niejaki Stephen6815

Oczywiście nie ulega wątpliwości, że w ostatnim czasie sprzedaż gry podbudowało nieco uruchomienie preorderów dodatku Shadow of the Erdtree, w szczególności wydanie nowego cyfrowego pakietu, pozwalającego kupić od razu podstawową wersję gry i rozszerzenie za nieco niższą cenę.

Przypomnijmy, że fabularne rozszerzenie zadebiutuje już 21 czerwca tego roku. Trafimy w nim do całkowicie nowego obszaru, nazwanego Królestwem Cieni. Będziemy tam podążać tropem Miquelli Łagodnego, brata znanej z podstawowej kampanii Malenii. Jednocześnie postaramy się powstrzymać nowe zagrożenie w postaci niejakiego Messmera Palownika.

Zobacz także