Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spotkanie Geralta i Thorgala - akcje CD Projekt szybują w górę

Obraz Grzegorza Rosińskiego.

Rysownik Grzegorz Rosiński odwiedził wczoraj studio CD Projekt, by podzielić się przygotowaną ilustracją, prezentującą spotkanie Thorgala i Geralta na leśnym szlaku. Projekt rozbudził nadzieje nie tylko graczy, ale także giełdowych inwestorów.

„Grzegorz Rosiński odwiedził nasze biuro, by wręczyć wyjątkowy prezent - obraz przedstawiający spotkanie Geralta i Thorgala. Wziął także udział w sesji pytań i odpowiedzi, gdzie opisywał proces kreatywny stojący za ilustrowaniem jednej z najpopularniejszych europejskich serii komiksowych" - napisano na Twitterze.

Od lewej: szef CD Projekt Red - Adam Badowski - oraz rysownik Thorgala, Grzegorz Rosiński

Uwiecznione na powyższym zdjęciu spotkanie ponownie rozbudziło spekulacje. W czerwcu siedzibę CD Projektu odwiedzał bowiem Piotr Rosiński, syn Grzegorza. Już wtedy zastanawiano się, czy efektem może być nowa gra.

Polskie studio wtedy zaprzeczało, a teraz dodaje w podobnym tonie, że „wspomniana wizyta nie miała związku z naszymi projektami AAA”. Takie sformułowanie nie wyklucza jednak mniejszych projektów czy innych form współpracy.

Wczorajsze spotkanie najwyraźniej przypadło do gustu także inwestorom na giełdzie w Warszawie. Kurs akcji wystrzelił dzisiaj o niemal 5,5 procenta, docierając do poziomu niemal 194 złotych.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze