Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Space Marine 2 wygląda świetnie na nowym trailerze

Titus dostanie własną figurkę.

Nieco ponad minuta, a ile radości! Space Marine 2 otrzymało nowy trailer na imprezie Warhammer Skulls, z rzutem oka na akcję z udziałem porucznika Titusa z zakonu Ultramarines. Są też licznie zgromadzone tyranidy.

Pierwsza odsłona serii - z 2011 roku - kończyła się nudną walką z bossem, a także nieco ciekawszym spotkaniem z imperialną Inkwizycją, co pozwalało zastanawiać się nad dalszymi losami naszego bohatera, który przeżył niewygodne spotkanie nie tylko z orkami, ale i z Chaosem.

Dobrze więc widzieć, że Titus ma się dobrze, nadal nie zna pojęcia strachu i jest gotowy do rozprawienia się z plagą tyranidów. To samo starcie - Ultramarines kontra robale - reklamuje w tym roku premierę dziesiątej edycji bitewnego Warhammera, więc pasuje idealnie.

Jeśli o Space Marine 2 mowa, imponują monumentalne lokacje planety należącej najwidoczniej do Imperium ludzkości. Poza tym jest dobrze znana walka, a wyróżnić można sam koniec materiału wideo, ze starciem na moście. Twórcy z Saber Interactive potwierdzali w przeszłości, że chcą wcisnąć na ekran rekordowe liczby przeciwników.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 nie ma jeszcze daty premiery, lecz gra powinna ukazać się jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Jednocześnie podczas wydarzenia Warhammer Skulls zapowiedziano grę planszową Space Marine: The Board Game. W środku znajdziemy 23 plastikowe figurki, a własnego modelu doczeka się właśnie sam Titus (do tego 22 tyranidów).

Titus zgubił hełm
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze